پشتیبانی نرم افزار شبکه

پشتیبانی 24 ساعته
مشاوره رایگان تلفنی
موبایل شما با موفقیت ثبت گردید.
مشاوران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود

رباتی را در نظر بگیرید که برای انجام کارهایی مانند آوردن چای داغ در یک روز سرد ساخته شده است. این ربات کارهایی را هم در بیرون انجام می‌دهد، اما عملکردهایش در داخل بیشتر هستند. درست مانند ربات، پشتیبانی نرم افزار شبکه عملکردهایی را که شبکه شما را قادر می‌سازد تا وظایف روزانه خود را انجام دهد، تسهیل می‌کند. از امنیت شبکه گرفته تا بک آپ گیری و فراتر از آن، نرم افزار شبکه بهترین راه برای نوآوری و تطبیق شبکه شما با دنیای تکنولوژی همیشه در حال تغییر است.

پشتیبانی نرم افزار شبکه چیست؟

نرم افزار شبکه اصطلاحی کلی است که به منظور توصیف طیف گسترده‌ای از نرم افزارهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که عملیات، طراحی، نظارت و اجرای شبکه‌های کامپیوتری را تسهیل می‌کنند.

نرم افزار شبکه یکی از مهم‌ترین مولفه ها برای هر سیستم شبکه‌ای است که به مدیران و پرسنل امنیتی کمک می‌کند تا پیچیدگی‌های شبکه را کاهش دهند و ترافیک شبکه را مدیریت، نظارت و بهتر کنترل کنند. پشتیبانی نرم افزار شبکه با تسهیل ارتباطات، امنیت، محتوا و اشتراک‌گذاری داده‌ها، نقش مهمی را در مدیریت زیرساخت شبکه و ساده‌سازی عملیات فناوری اطلاعات ایفا می‌کند.

پشتیبانی نرم افزار شبکه مزایای زیادی را برای سازمان‌ها به همراه دارد. یکی از این مزایا، تسهیل ارتباطات شبانه‌روزی و امکان تبادل بی‌وقفه اطلاعات است مزیت دیگر، ارتباط مستقیم آن با بهره‌وری از طریق کاهش مشکلات فنی است. به عنوان مثال، اگر کاربر به طور تصادفی به رایانه خود آسیب برساند، احتمال از دست دادن داده‌ها به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد زیرا تمام داده‌ها نزد پشتیبان محفوظ هستند.

تماس با کارشناس خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه

خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه شامل چه کارهایی است؟

شرکت پشتیبانی نرم افزار شبکه آراد آرپانت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا برنامه‌های موجود را آپدیت نگه دارد. علاوه بر این، کارشناسان پشتیبان این شبکه، وضعیت پایداری و امنیت شبکه را به طور دقیق و به استفاده از فرآیندهای مبتنی بر ITIL خدمات شبکه و سرور بررسی کرده و بر اساس آن‌ها گزارش می‌دهند. ازجمله مواردی که خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه آراد آرپانت به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه بررسی می‌کنند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی روزانه وضعیت بک آپ ها و انطباق آن‌ها با سند RTO و RPO
 • بررسی روزانه وضعیت لاگ سرورها و تجهیزات امنیتی مانند فایروال
 • بررسی هفتگی نصب آپدیت‌های سرورها
 • بررسی هفتگی وضعیت دسترسی سرورها، سوییچ‌ها و سایر تجهیزات شبکه
 • ممیزی متقابل کلیه موارد فوق توسط تیم مجزا به صورت ماهانه جهت کاهش احتمال وقوع خطا
 • ارائه‌ خدمات پشتیبانی شبکه و سرور حضوری یا ریموت در کلیه ساعات شبانه روز توسط شرکت پشتیبانی شبکه آراد آرپانت
 • پاسخگویی سریع و به موقع مطابق با SLA مندرج در قرارداد پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری
 • گزارش دهی خودکار و شفاف جهت ارزیابی عملکرد
 • نگه‌داری از زیرساخت شبکه و سرورها در پشتیبانی شبکه کامپیوتری

با داشتن چنین خدماتی خیالتان از جهت حملات سایبری و مشکلات پیش‌بینی نشده شبکه و سرور راحت خواهد بود و می‌توانید اطلاعاتتان را مصون نگه‌دارید تا به بیرون درز نکنند.

اهمیت پشتیبانی نرم افزار شبکه

مدتی بعد از اینکه شبکه نصب و راه اندازی شد، ممکن است به دلایل مختلف مشکلاتی همچون کند شدن عملکرد شبکه، عدم ارسال و دریافت اطلاعات و... رخ دهد. نرم افزارها باید در بازه‌های زمانی مشخص به‌روزرسانی شوند تا مشکلات شناسایی شده در این زمینه برطرف شوند.

کاری که تیم پشتیبانی نرم افزار شبکه آراد آرپانت انجام می‌دهد، این است که به صورت دوره‌ای با سازمان‌های مختلف قرارداد می‌بندد و عملکرد شبکه آن‌ها را تضمین می‌کند. در این قرارداد، آراد آرپانت تضمین می‌کند مشکلاتی را که باعث ایجاد اختلال در عملکرد می‌شوند یا وضعیت شبکه را از حالت پایدار خارج می‌کنند شناسایی کند و در سریع‌ترین زمان ممکن همه چیز را به روال قبل برگرداند. در ادامه برخی از مزایای استفاده از خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه را بررسی می‌کنیم.

 • بهبود امنیت شبکه: امنیت یکی از مهم‌ترین موضوعات برای همه کسب و کارهاست. از آنجا که امروزه همه چیز از فرآیند استخدام و حقوق و دستمزد گرفته تا بازاریابی و... از طریق کامپیوتر انجام می‌شود، بهبود امنیت شبکه برای هر سازمانی بسیار حائز اهمیت است. برای این منظور، کمک گرفتن از یک تیم پشتیبانی می‌تواند شبکه شما را با جدیدترین دستاوردهای امنیت سایبری به روز نگه دارد تا داده‌های مهمتان را حفظ کنید و اطلاعاتتان را امن نگه‌دارید.
 • عیب‌یابی مسائل: هرچقدر هم که شبکه شما قوی باشد، باز هم ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید که با انجام اقدامات مناسب می‌توان جلوی آن‌ها را گرفت. به عنوان مثال ممکن است تنظیمات شبکه تغییر کند یا فناوری‌های جدیدی وارد بازار شوند که عملیات روزانه شما را متحول کنند. در چنین شرایطی تیم پشتیبانی می‌تواند شما را راهنمایی کند و راه‌حل‌هایی را برای بهبود شبکه شما ارائه دهد.
 • بهبود بهره‌وری: کار با یک تیم پشتیبانی شبکه قوی می‌تواند باعث بهبود بهره‌وری شرکت شما شود. به عنوان مثال دیگر نیازی نیست افراد سازمان شما زمان زیادی را صرف رسیدگی به مشکلات شبکه کنند، بلکه می‌توانند تمرکز خود را روی انجام کارهای اصلی خود و راضی و خوشحال نگه داشتن مشتری بگذارند. تیم پشتیبانی نرم افزار شبکه می‌تواند راه‌حل‌هایی را در جهت کارآمد کردن شبکه به شما پیشنهاد دهد.
 • به روز نگه داشتن شبکه: داشتن یک شبکه به روز می‌تواند منجر به بهبود بسیاری از موارد از امنیت گرفته تا کارایی سازمان شود؛ اما تلاش برای همگام شدن با آخرین پیشرفت‌ها کاری زمان‌بر است. به همین دلیل شرکت‌های پشتیبان می‌توانند نسخه‌های جدید را به شما اطلاع داده و آن‌ها را پیاده‌سازی کنند. علاوه بر این، می‌توانند راه‌حل‌هایی را که برای شرکت شما جوابگو نیست، فیلتر کرده و تمرکزشان را روی داده‌های مهم و مفید بگذارند.

خدمات پشتیبانی شبکه با آراد آرپانت


دریافت پشتیبانی نرم افزار شبکه از آراد آرپانت

آراد آرپانت شرکت معتبری در زمینه زیرساخت و شبکه است که بهترین خدمات پشتیبانی شبکه را ارائه می‌دهد. کارشناسان این شرکت، تیمی از افراد خبره در حوزه‌های خدمات لینوکس، CISCO، زیرساخت شبکه و VIOP بوده و به شما کمک می‌کنند تا بتوانید مشکلات نرم افزاری شبکه را شناسایی کرده و به سرعت آن‌ها را رفع کنید. علاوه بر این، می‌توانند زیرساخت‌های شبکه را به صورت استاندارد اصلاح کنند و امنیت شبکه شما را در تمامی سطوح ارتقا ببخشند.

تیم پشتیبانی نرم افزار شبکه آراد آرپانت هر هفت روز هفته را به صورت 24 ساعته آماده پشتیبانی و پاسخگویی به سوالاتی هستند که می‌توانید از طریق واتساپ، ثبت تیکت یا به صورت تلفنی از آن‌ها بپرسید. به منظور ثبت درخواست خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه در آراد آرپانت، بعد از انتخاب پلن مورد نظر و تماس با کارشناسان، تیم پشتیبانی جلسه‌ای حضوری با شما ترتیب می‌دهند تا از نزدیک وضعیت شبکه شما را بررسی کنند.


ارتباط بین سخت‌افزار و نرم‌افزار شبکه

ارتباط و تعامل بین سخت‌افزار شبکه و نرم‌افزار از طریق سیگنال‌های الکتریکی و دیتای دیجیتال برقرار می‌شود. هر سخت‌افزار با توجه به نوع و کارکرد خود، زبان خاص خود را دارد و درایورها وظیفه‌ی ترجمه این زبان‌ها به زبانی واحد را بر عهده دارند. سیستم‌عامل نیز به عنوان رهبر ارکستر، این سیگنال‌ها را دریافت و به اجزای مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ارسال می‌کند تا هر کدام وظیفه‌ی خود را به درستی انجام دهند.در نهایت، این هم‌نوازی بی‌وقفه و دقیق بین سخت‌افزار و نرم‌افزار است که تجربه‌ای لذت‌بخش و کارآمد از کار با رایانه را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. گویی در هر کلیک، در هر فشردن کلید و در هر پردازشی، داستانی از هماهنگی و ظرافت به تصویر کشیده می‌شود که قدرت پردازش را به اوج خود می‌رساند.