خدمات مشاوره شبکه

پشتیبانی 24 ساعته
مشاوره رایگان تلفنی
موبایل شما با موفقیت ثبت گردید.
مشاوران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود

آیا نیاز به مشاوره دارید و نمی‌دانید از کجا و چگونه آن را دریافت کنید؟ آیا در مورد خدمات شبکه خود سر دو راهی گیر کرده‌اید؟ آیا نمی‌دانید چگونه خدمات شبکه و نگهداری از سرور را دریافت کنید؟ در مورد هزینه پشتیبانی، نحوه انجام تسک ها و شناسایی مشکلات چطور؟ نگران نباشید! جای درستی آمده‌اید کافیست همین الان گوشی تلفن خود را بردارید و با مشاوران آراد آرپانت تماس بگیرید تا شما را به بهترین وجه ممکن راهنمایی کنند. دریافت خدمات مشاوره شبکه آراد آرپانت رایگان بوده و مشاوران ما تمام سعی خود را می‌کنند تا شما بهترین انتخاب را از خدمات شبکه داشته باشید.

مشاوره شبکه‌های کامپیوتری چیست؟

مشاور شبکه کامپیوتری یک متخصص فناوری اطلاعات است که با شبکه‌های کامپیوتری سر و کار دارد و روی آن‌ها کار می‌کند. مشاوران شبکه برای ساخت و نگهداری شبکه‌های کامپیوتری با سازمان‌های مختلف همکاری می‌کنند. آن‌ها با استفاده از تخصصی که دارند کمک می‌کنند سازمان‌ها در مورد فناوری‌های جدید و دیگر مسائل فناوری اطلاعات همیشه به‌روز بمانند.

برای داشتن یک شبکه مناسب و کارآمد، قطعا به خدمات مشاوره شبکه نیاز خواهید داشت. مشاوره شبکه‌های کامپیوتری از طریق تجزیه و تحلیل شبکه و پیدا کردن مسیر مناسب شبکه، این اطمینان را به شما می‌دهد که در مسیر درستی قرار گرفته‌اید و در آینده می‌توانید از فعالیت مجموعه‌ای که دارید، بهترین نتیجه را به دست بیاورید.

روش‌های ارائه خدمات مشاوره شبکه آراد آرپانت

روش‌های ارائه خدمات مشاوره شبکه در آراد آرپانت به دو صورت زیر است:

 • خدمات مشاوره شبکه رایگان تلفنی: در این روش می‌توانید شماره تلفن خود را در بالای صفحه پشتیبانی وب‌سایت آراد آرپانت وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و به صورت کاملا رایگان، راه‌حل‌های ابتدایی را در خصوص رفع مشکل و همچنین پیاده‌سازی در اختیارتان قرار دهند. در صورتی که نمی‌توانید منتظر تماس کارشناس بمانید می‌توانید 02191031749 را شماره‌گیری کرده و به صورت رایگان با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.
 • خدمات مشاوره شبکه قراردادی به صورت ریموت یا حضوری: در این روش بعد از اینکه با کارشناس تماس گرفتید و اطلاعات لازم را در اختیارش قرار دادید، کارشناس به صورت حضوری از شبکه شما دیدن می‌کند یا به صورت ریموت مشاوره‌های لازم را در اختیارتان قرار می‌دهد. بعد از آن می‌توانید پلن تعرفه پشتیبانی شبکه مورد نظرتان را انتخاب کنید و نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایید.
خدمات پشتیبانی شبکه با آراد آرپانت

مهم‌ترین خدمات مشاوره‌ شبکه

اولین قدم در خدمات مشاوره شبکه، طراحی شبکه است به خاطر داشته باشید که همه طرح‌های پیشنهاد شده ارزش پیاده‌سازی و اجرا را ندارند. از طریق صحبت با مشاور خواهید دانست در صورت پیاده‌سازی یک طرح، وضعیت پشتیبانی آن چگونه خواهد بود و چقدر برای درست کار کردن شبکه باید هزینه کنید. آیا در صورتی که مشکلی پیش بیاید، امکان پشتیبانی و خطایابی سریع وجود دارد یا خیر.

معمولا طراحی اولیه با هزینه زیادی همراه است، اما اگر درست طراحی شود، قطعا در زمان استفاده، بهره‌برداری و حتی پشتیبانی، موجب کاهش هزینه خواهد شد. اولین گام طراحی این است که با در نظر گرفتن توسعه شبکه در آینده نزدیک یا دور، نیاز مجموعه را برآورد کنید. در این راستا بهره‌گیری از تجربیات یک مشاور خبره در زمینه فناوری اطلاعات و شبکه می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

مهم‌ترین خدمات مشاوره شبکه را می‌توان به شکل زیر نیز خلاصه کرد:

 • مشاوره در خصوص راهکارهای امنیتی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری
 • مشاوره برای خرید تجهیزات پسیو شبکه
 • مشاوره شبکه در زمینه پیاده‌سازی تجهیزات مایکروسافت
 • مشاوره شبکه در مورد پیاده‌سازی تجهیزات سیسکو
 • مشاوره در خصوص ارتقای زیر ساخت شبکه
 • مشاوره پشتیبانی شبکه کامپیوتری برای خرید تجهیزات جدید شبکه
 • مشاوره عیب‌یابی و دیباگ شبکه اجرا شده
 • مشاوره مربوط به اجرای شبکه
 • طرح‌ریزی و ارائه نقشه و معماری شبکه
 • بررسی و نیازسنجی شبکه و تشکیل RFP اولیه شبکه

نقش و اهمیت مشاور شبکه‌های کامپیوتری

امروزه برنامه ریزی و مشاوره در خصوص انتخاب و پیاده‌سازی فناوری‌های مختلف بین سازمان‌های دولتی و خصوصی اهمیت ویژه‌ای دارد. هر کدام از این سازمان‌ها سالیانه مبلغ زیادی از بودجه خود را به تامین تجهیزات سخت افزاری، تهیه نرم افزار، تولید داده‌ها و اطلاعات، توسعه شبکه، آموزش کارکنان و بسیاری از مسائل دیگر اختصاص می‌دهند. با این حال، در سطح کشور نمونه‌های موفق در حوزه سرمایه‌گذاری در فناوری اطلاعات بسیار کم هستند.

انتخاب یک تیم مشاوره شبکه‌های کامپیوتری خبره و کار بلد می‌تواند بهره‌وری سازمان شما را افزایش داده و خطرات و تهدیدات احتمالی را کاهش دهد. کارشناسان و پشتیبانان مجرب آراد آرپانت در زمینه‌های مختلفی همچون مشاوره خدمات شبکه و کامپیوتر، طراحی و نقشه شبکه، تامین تجهیزات شبکه، نصب و راه اندازی شبکه و نظارت و خدمات پشتیبانی شبکه در حال فعالیت هستند. این مشاوران با سابقه درخشانی که دارند، توانسته‌اند با ادارات و سازمان‌های مهم، کارخانه‌ها، دانشگاه‌ها، هتل‌ها و... همکاری داشته باشند.

همکاری با تیم پشتیبانی آراد آرپانت می‌تواند باعث شود کسب و کار شما امن و کارآمد باقی بماند و در مسیر درست برای رسیدن به موفقیت گام بردارد.

خدمات دواپس با آراد آرپانت

ویژگی‌های خدمات مشاوره شبکه آراد آرپانت

مشاوران شبکه آراد آرپانت راهکارهای بهینه‌ای را در زمینه خدمات مشاوره شبکه در اختیار مشتریان قرار می‌دهند تا آن‌ها را در دستیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدتشان یاری دهند. در آراد آرپانت تیم‌های مختلفی ازجمله مشاوره رایگان خدمات شبکه‌های کامپیوتری، پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، طراحان شبکه، پسیوکاران شبکه، متخصصان خدمات امنیت شبکه و... دور هم جمع شده‌اند تا بتوانند با کمترین هزینه و بالاترین سطح کیفیت، خدمات شبکه را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند.

تیم مشاوره آراد آرپانت از صفر تا صد کار را همراهتان خواهد بود و علاوه بر اینکه جامع‌ترین راهکارهای تجاری و خدمات آی تی را در صنایع مختلف ارائه می‌دهد، نتایج حاصل از مشاوره و راهکارهای خود را تضمین می‌کند. ما نیازها و چالش‌های شما را درک می‌کنیم و با در نظر گرفتن این موضوع مشاوره‌های اصولی را در اختیارتان قرار می‌دهیم. ما آماده‌ایم تا راهکارهای استراتژیک را در موضوعات مختلفی همچون، مدیریت پروژه‌های آی تی، برنامه‌ریزی و بودجه پروژه‌های شبکه، مدیریت ریسک، ریکاوری از بحران، طرح‌های تداوم کسب و کار از طریق فناوری، اجرای پروژه‌های زیرساخت و پسیو شبکه و بسیاری از موضوعات دیگر در اختیارتان بگذاریم.

برای خدمات مشاوره شبکه با ما تماس بگیرید!

اگر در مورد خدمات شبکه‌های کامپیوتری خود سوالی دارید یا اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری را در خصوص خدمات مشاوره شبکه به دست بیاورید، از طریق شماره 02191031749 در هر 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز، با مشاوران آراد آرپانت تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.